O nás
O nás
O nás
Spoločnosť bola založená v roku 2006, Meixin Optoelectronics Technology Co. Ltd. sa stala jedným z popredných výrobcov zváracích prílb v Číne. Dodávame všetky druhy výrobkov na ochranu očí pre zváracie procesy, vrátane zváračských okuliarov, zváračských kukiel s pevným tienidlom, respirátorov a príslušenstva na čistenie vzduchu atď.
Doteraz máme asi 20% podiel na globálnom trhu, vyrábame viac ako 2,000,000 70 XNUMX prilieb ročne a slúžime zákazníkom z viac ako XNUMX krajín z celého sveta.
o
Sme medzinárodne uznávaní vďaka našej inovatívnej technológii, vysokej kvalite a bohatým trhovým skúsenostiam. Hrdo vlastníme an nezávislý tím výskumu a vývoja, pričom 20 % našich zamestnancov tvoria technici, čo nám umožňuje poskytovať pokročilý vedecký výskum a neustále technologické inovácie. my vlastní 30+ nezávislých práv duševného vlastníctva a naše produkty dosiahli medzinárodnú pokročilú úroveň v tomto odvetví.
Na rozdiel od tradičných obchodných tovární búrame bariéry medzi zákazníkmi a továrňami a naším cieľom je uľahčiť podnikanie a zrealizovať akúkoľvek predstavu o zváračských kuklách.
Aké služby môžeme poskytnúť
Aké služby môžeme poskytnúť
Máme bohaté výrobné skúsenosti, profesionálny predajný tím, kompletné formy, prispôsobenie produktov, jednorazové služby (výroba po balenie) a silný popredajný tím vám môže poskytnúť dokonalé služby
Kontrola kvality
Kontrola kvality
Budeme vykonávať kontrolu kvality surovín, polotovarov a hotových výrobkov na kontrolu našich výrobkov, aby sme udržali vysokú štandardnú kvalitu
Všetky kategórie